Co zrobić z wolnym czasem w wakacje? Jak spędzić długo oczekiwany urlop? Odpowiedzią na te dylematy są tanie linie lotnicze!

Lato, uznawane przez wielu za najprzyjemniejszy okres w roku, przynosi z sobą mnóstwo dylematów do rozwiązania. Najważniejszym z nich jstanowi zdecydowanie kwestia planowania urlopu i konieczność rozsądnego zagospodarowania pełnych czternastu dni wolnego od pracy i zobowiązań. Naturalnie w dzisiejszych czasach możemy skorzystać z setek możliwości wyjazdów krajowych i zagranicznych, które w pocie czoła organizują biura podróży. Jednak tego typu wypoczynek nie usatysfakcjonuje wszystkich. Z roku na rok rośnie liczba osób, które chcą spędzić swój urlop w innym miejscu niż jeden z tysięcy niczym nie wyróżniających się egipskich czy tureckich hoteli.

Gdańsk

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Takim osobom z odsieczą przychodzą tanie linie lotnicze. Wystarczy tylko regularnie obserwować strony przewoźników i portale bookingowe, aby upolować jakąś świetą okazję. Jedną z lubianych destynacji wakacyjnych jest kraj tulipanów i rowerów, czyli Holandia (dowiedz się więcej). Bilety lotnicze Kraków – Amsterdam można kupić za naprawdę małe pieniądze często nie przekraczające ceny biletu PKP do Warszawy. Wczasy w Holandii dostarczą nam mnóstwa niezapomnianych wrażeń i z pewnością nie będzie to nasza ostatnia wizyta w ojczyźnie Van Gogha i Rembrandta.

stolica

Autor: Radek Kołakowski
Źródło: http://www.flickr.com

Świetne oferty czekają na nas także na innych portach lotniczych. Interesującym pomysłem na spędzenie weekendu lub całego urlopu są odwiedziny w Rumunii.

Ten pełen opis zawiera informacje, które przedstawiają ten temat, więc jeżeli masz chęć dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

Bilety lotnicze Gdańsk-Bukareszt są do nabycia w okazyjnych cenach, czemu więc z tego nie skorzystać? Rumunia to jeden z najbardziej intrygujących krajów w Europie, a jego stolica na pewno zauroczy każdego pasjonata kultury i sztuki.

Przebywając w Rumunii warto pojechać również do owianej tajemnicą i pięknej Transylwanii oraz na niesamowitą Bukowinę ( na stronę). Cudowne widoki, oryginalna kuchnia i mnóstwo do zwiedzania – to wszystko czeka na wczasowiczów w Rumunii.