Dominikana, najpiękniejsze plaże świata

Dominikana, państwo położone na Morzu Karaibskim to jedno z ulubionych miejsc na ziemi nie tylko światowych gwiazd. Dziś, na rozgrzanych słońcem plażach Dominikany, w cieniu wysokich plam kokosowych błogo odpoczywają rodziny Kowalskich oraz Nowaków.

Egzotyczne wycieczki

Autor: Joe deSousa
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jednak wolimy czynny wypoczynek czekają na nas rewelacyjne wycieczki fakultatywne Dominikana. W stolicy kraju, San Domingo odszukamy sporo ciekawych zabytków z czasów kolonialnych, oraz przyjemne kafejki z niedrogim i smacznym jedzeniem. Największe wrażenie robi jednak na urlopowiczach fantastyczna przyroda. Warto więc popłynąć na pobliską wysepkę Saona, by ujrzeć piaszczystą płyciznę Piscina Natural.

A jeśli nastawiamy się na Dominikana nurkowanie, w przejrzystej i cieplutkiej wodzie spędzimy wspaniałe chwile przypatrując się oryginalnie ubarwionym egzotycznym rybom – ślub na Dominikanie z Villapolonia. Gdy wykupimy wycieczkę na safari, pamiętajmy, że wielkim zaskoczeniem owej wycieczki jest wspinaczka trasą która ciągnie się przez… siedmiostopniowy wodospad.

W gąszczu otaczających nas tekstów niełatwo jest znaleźć rzeczywiście przydatne informacje. Z tego powodu jeżeli interesuje Cię ten post, to koniecznie zobacz rekomendowane info.

Najlepszą porą jest na Dominikanie przełom stycznia oraz lutego. To akurat wtedy na Karaiby przypływa rokrocznie ponad 200 waleni, aby zakładać rodziny i rodzić młode. Po zwiedzaniu klimatycznego miasteczka zrelaksujmy się i zjedzmy aromatyczne danie w jednej z restauracji – (sprawdź więcej). Następnie odwiedźmy sklepiki, poszukując upominki dla bliskich.

Egzotyczna wycieczka

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Wycieczki Karaiby znajdziemy w wersji first minut i last minut. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować co najmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Masz chęć zgłębić więcej na opisywany wątek? To świetnie, ponieważ pod linkiem stelaż do namiotu znajdziesz interesujące dane, które Cię zaabsorbują.

Jeżeli i tak organizujemy urlop, po co czekać do ostatniej chwil?

Warto również korzystać z ofert last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym większą zniżkę otrzymamy. Na dzień przed odlotem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 40 procent. Zakładając, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać spakowanym do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy będzie wolne miejsce. O kilka procent tańsze zdarzają się również wycieczki sprzedawane drogą internetową, albowiem nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.