Gry komputerowe to ciekawa porcja niezapomnianej zabawy. A jakie gry są najlepsze? Które szczerze polecamy?

Istnieją takiego rodzaju gry, które cieszą się ciągłą przychylnością graczy odchwili ich zaistnienia w świecie. Powodzenia tego typu gier trzeba doszukiwać się zwłaszcza w łatwości dostępu do nich. Twórcy tego typu gier gwarantują dostęp do swoich wytworów zupełnie za darmo, co więcej nie wymagają one ściągania jakichkolwiek kolejnych aplikacji. Tak więc potrzeby jakie trzeba spełnić, by stworzyć własną przygodę z grami internetowymi są minimalne – ograniczają się do posiadania przeglądarki i połączenia z siecią. Jakie to gry? Naturalnie gry przeglądarkowe.

konwent graczy

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Nie mamy żadnych bardziej znaczących obostrzeń przed szansą spotkania się z zawrotną liczbą grających z całego świata podczas cudownej zabawy. Gry odpalane w przeglądarce grają ważną rolę w życiu osób pracujących w biurze i młodzieży szkolnej, która uprzyjemnia sobie czas spędzony poza domem tworząc swoje osady czy kierowane przez siebie postacie.

Pojawiają się gry popularne i poważane, które po prostu możemy polecić. Taką grą jest na pewno Clash of Swords. To krajowa produkcja, rozgrywana w przeglądarce gra MMORPG. Rozgrywka toczy się w krainie fantasy, a gracz wciela się w przedstawiciela jednej z sześciu ras, by brać udział w odwiecznej wojnie pomiędzy Paktem Światłości, a Ligą Cienia (zobacz więcej).

Gry komputerowe

Autor: krisguy
Źródło: http://www.flickr.com

Gra przypomina nieco już zapomniane Bitefight, czy niektóre gry (automaty zarobkowe wynajem) tworzone metodą flash, które znajdziemy na Internecie. Gra jest skupiona się na walce PvP, między postacią bohatera prowadzoną przez gracza, a jego oponentem, za którym może stać sztuczna inteligencja, bądź inny uczestnik gry. Gracz zaczyna swoją misję z Clash of Swords od wyboru jednej z sześciu ras (człowiek, elf, krasnolud, nieumarły, minotaur, bądź ork), określenie jej płci, a potem klasy postaci, z której do wyboru jest wojownik, mag, lub łucznik. Adekwatnie jak w większości gier online, gra zapewnia możliwość rozpoznania jej aspektów przez zrobienie kilku nieskomplikowanych zadań, za które masz szansę otrzymać cenne nagrody.