Jak dobrze zaplanować udany wypoczynek rodzinny w Karpaczu?

Karpacz to bezspornie jeden z najpiękniejszych kurortów górskich naszego kraju. Leży we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.

Karpacz, widok ze Śnieżki

Autor: arekz
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na swoje bogate atuty turystyczne Karpacz z każdym rokiem staje się coraz bardziej znany wśród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest idealnym miejscem do spędzenia wczasów zarówno latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy pragną spędzić tam wakacje 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Odpoczynek w Karpaczu to głównie zwiedzanie. Baza noclegowa Karpacza jest znakomicie rozwinięta. Odnajdziemy tutaj jednocześnie ekskluzywne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz proponuje około jedenaście tysięcy miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów proponuje tanie noclegi na niezwykle wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj:

Karpacz to raj dla wielbicieli narciarstwa. Przygotowano tu ponad dwadzieścia wyciągów. Przy większości z nich znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje także sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, w związku, z czym są czynne do późnych godzin wieczornych. Dla znaczniej wprawnych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o przeróżnej skali trudności.

Latem Karpacz jest nie mniej interesujący jak zimą. Pozwala na bardzo aktywne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na obszarze Karpacza znajduje się sporo basenów i kortów tenisowych. Bardzo łatwo możemy wypożyczyć rower wypożyczalnia sprzętu narciarskiego białka tatrzańska i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

***
Całkowitą ofertę na odpoczynek dwa tysiące czternaście w Karpaczu można odszukać w serwisie Ruszajwpolske.pl albo klikając na niżej zamieszczone linki:
– Karpacz noclegi
– Karpacz pokoje gościnne
– Karpacz kwatery