Jak w dobie prostego dostępu do technologii stworzyć oryginalny spot reklamowy?

Powszechność nowoczesnych technologii w branży rozrywkowej oraz łatwość dostępu do nich na skutek relatywnie niewysokich dla przeciętnego człowieka cen spowodowały, iż we współczesnych czasach prawie każda, nawet najmniejsza, firma może zrealizować profesjonalny film reklamowy.

Jak wyróżnić się z tłumu?

filmowanie z góry

Autor: Karol K
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty agencji reklamowej zajmującej się kręceniem tego typu spotów za pomocą dronów. filmowanie ślubów Kraków z lotu ptaka niesie za sobą możliwość przedstawienia Państwa obiektu z szerokiej perspektywy. Z omawianego rozwiązania korzystają w głównej mierze pensjonaty, centra sportowe, pałacyki, czy chociażby gospodarstwa agroturystyczne.

Zdjęcia z powietrza pozwalają na przedstawienie okolicznych terenów – co może stanowić doskonałe tło dla prezentacji. Rodzi ono oprócz tego ciekawość widza, ze względu na formę przekazu na co dzień dla człowieka nieosiagalną.

Jednak prezentacja obiektów związanych z szeroko pojeta turystyką i sportowych, to tylko mała cząstka tego, w jakim celu mamy możliwość wykorzystania drona. Zazwyczaj z omawianej tu oferty ochoczo korzystają także władze lokalne, producenci teledysków, czy narzeczeni planujący wyjątkowy ślub. Wybierając producenta potencjalnego spotu, warto zapytać o to, jakim sprzętem dysponuje, a tu kliknij w odnośnik. Ceny za minutę materiału są często niemal jednakowe w znacznej części firm.

Widok z lotu ptaka na fabrykę

Autor: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com

Ale rodzaj kamery, oraz samego koptera, czy chociażby sprzetu odpowiedzialnego za stabilizację obrazu, często powodują wyraźne rozbiezności w jakości filmu. Wygodnie jest także poprosić o wgląd w poprzednie projekty i tą drogą sprawdzić, czy oferta potencjalnego przedsiębiorcy nam odpowiada.

Zbierając poprzednie przemyślenia, łatwo przekonamy się, że nasz film, zrealizowany w omawiany sposób będzie doskonałym przedsięwzięciem i zapewni potencjalnemu oglądającemu możliwość odbioru rzeczy, których zupełnie się nie spodziewał. Co za tym idzie, daje nam to pewność wyróżnienia się na tle konkurencji.