Jakie skuteczne zabiegi pielęgnacyjne oferują dziś SPA zlokalizowane w miejscowości turystycznej Polanica – Zdrój?

Polanica – Zdrój jest dzisiaj jedną z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych. Jest ona ulokowana nie tylko w przepięknym górskim krajobrazie, ale ma również tytuł miejscowości uzdrowiskowej. Świetnie nadaje się na wypoczynek o każdej porze roku, tym bardziej, że oferuje dużo nowoczesnych baz noclegowych. Ciekawym rozwiązaniem jest przykładowo spa Polanica Zdrój.

relaks w spa

Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com
SPA to oferta z reguły dla tych osób, które szukają regeneracji biologicznej oraz pragną skorzystać z nowoczesnych zabiegów, a przy tym nacieszyć się pięknymi widokami gór (relaks w Villa Alina). Jakie zabiegi są oferowane przez SPA (www.eccoholiday.com/hotel/portugalia/madera/melia-mare-resorts-hotel/) działające w Polanicy – Zdroju? Ogromnym zainteresowaniem charakteryzują się głównie wszelkiego rodzaju masaże, które znakomicie odprężają ciało i rozluźniają mięśnie. Proponowane są chociażby masaże bańkami chińskimi, jakie oddziałują na zredukowanie się cellulitu. Pomarańczowa skórka jest dziś niestety kompleksem naprawdę wielu kobiet, z tego względu warto wypróbować tego rodzaju masaże. Co więcej, w ofercie SPA – hotel spa w górach – odszukać można też masaże sportowe, ujędrniające bądź wyszczuplające. Nowością są masaże wykonywane z udziałem czekolady i gorących kamieni, które z pewnością doskonale wpłyną na samopoczucie klienta. W obiektach z reguły klienci zyskują także dostęp do basenów oraz jacuzzi. W SPA wykonywane są ponadto zabiegi na twarz, jakie oddziałują na wygładzenie zmarszczek oraz nawilżenie i odżywienie skóry. Nowoczesne SPA proponują niekiedy zabiegi dla dzieci, które są świetną alternatywą dla tych osób, które nie mają opieki dla swoich pociech lub chcą spędzić z nimi nieco więcej czasu.

zabiegi

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Polanica – Zdrój, jako miejscowość uzdrowiskowa, zapewnia dostęp do sporej ilości obiektów SPA, oferujących szeroki asortyment efektywnych zabiegów. Do SPA zawitać można wyłącznie na weekend, by maksymalnie korzystać z dobrodziejstw usług fachowców, ale proponowane są także pobyty tygodniowe. Wszystko jest zależne od indywidualnych oczekiwań (przeczytaj więcej). Po sesji w SPA można pójść na wycieczkę szlakami turystycznymi biegnącymi przez miejscowość, co będzie świetnym uzupełnieniem odprężającego dnia. Polanica – Zdrój zapewnia atrakcyjne widoki i różnorodny wachlarz interesujących zabiegów pielęgnacyjnych, które będą odpowiadały każdej osobie.