Obozy jeździeckie

Zapewne niejeden rodzic ma nadzieję na to, by jego pociecha spędzała długo wyczekiwane wakacje w ruchu. W ofertach można wyszukać mnóstwo pomysłów obozów i kolonii, w tym od niedawna cieszące się dużą popularnością wyjazdy dzięki, którym pociecha może się nauczyć czegoś fascynującego lub doskonalić swoje zdolności, jak np. obozy konne. Wymieniona forma rekreacji dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to więcej niż aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna pozwala odczuć odpowiedzialność za konia, o którego trzeba systematycznie dbać. Dziecko uczy się zasad bezpieczeństwa podczas jazdy, poznaje też sposoby zajmowania się koniem, czy nawet uczy się uczyć inne dzieci. Obcowanie z naturą pozwala dziecku odetchnąć.

Polecanym ośrodkiem oferującym swoim klientom obóz jeździecki jest na przykład Szkoła (szkoła niepubliczna warszawa) Jazdy Konnej Patataj. Wyjazdy skierowane są do dzieci w różnym przedziale wiekowym, a zajęcia są odpowiednio odpowiednie do wymagań wybranych grup wiekowych. Klub jest jednym z największych ośrodków w okolicach Warszawy.

Niezależnie od tego na jaką kolonię wyślemy naszą pociechę pożądane byłoby spytać dziecko czego chciałoby się nauczyć i dobrać wycieczkę do jego zainteresowań. Dzięki temu wakacje na pewno będą wesołe.

Zobacz propozycję Stadniny Patataj:
Wyświetl większą mapę