robienie zakupów w mieście Łódź

Połączenie hipermarketu z butikami, jakie posiadają własne działy w każdym centrum handlowym to najlepszy sposób na zakupy w Łodzi. Łódź to miasto z najogromniejszym w Polsce zieleńcem w granicach miasta, również z jednym z największych w Polsce centrum handlowym Manufaktura. Łódź słynie też z ulicy Piotrkowskiej i szkoły filmowej.

Łódzka Manufaktura to miasto samo w sobie. Centralne położenie zajmuje rynek, gdzie odbywają się różnorodnego typu imprezy i koncerty. Bardzo interesującym projektem jest to, że latem fragment tej przestrzeni zajmuje piaszczysta plaża, natomiast zimą można korzystać ze ślizgawki. Manufaktura szczyci się najdłuższą fontanną w Europie. Ładny widok podświetlonej wody, ruszającej się w takcie muzyki, to szczególny widok. Stosownym wybiegiem jest umieszczenie w centrach handlowych placów zabaw dla najmłodszych, żeby opiekunowie zdołali bez trudu zrobić konieczne zakupy.

galeria handlowa

Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupy w Łodzi jest możliwość robić w kilkuset sklepach zlokalizowanych w jednym regionie. W pokonaniu tak sporych tras pomagają interesantom wyjątkowe pojazdy. Manufaktura to nie tylko centrum zakupowe, to też centrum zabaw i rekreacji. Kino z 15 salami, kręgielnia, pretensjonalna ściana wspinaczkowa o różnym szczeblu trudności, fitness klub i skate park. Przy okazji sprawunków jest możliwość również skorzystać z kompleksu kulturalnego. W Manufakturze znajduje się ok. 260 sklepów, w tym ceneolokalnie. Poza tym 2 hipermarkety, część usługowa, która pochłania 12 000 m² przestrzeni biurowych, w tym bank. W zestaw kompleksu trafia także czterogwiazdkowy hotel z 200. pokojami. Rekonstrukcja ówczesnej fabryki została tak przeprowadzona, by częściowo zachować dawną aurę tego miejsca.

Jeżeli zainteresowała Cię ta sprawa, koniecznie sprawdź opracowanie (http://koell.pl/sklep/czapki-i-opaski/) a poznasz znacznie większą ilość danych, które na pewno wywołają u Ciebie piękny uśmiech.

Przeważają tu stare, pofabryczne budynki z czerwonej, nieotynkowanej cegły, które zostały jednak całkowicie przebudowane wewnątrz.

Czyniąc zakupy w Łodzi, koniecznie wypada pospacerować ulicą Piotrkowską. Jest to miejsce spotkań miejscowej populacji. Mimo iż dzisiejsza Manufaktura ciągnie tłumy kupujących, to liczne sklepy, chociażby z ceneo.pl i przyuliczne ogródki z piwem, jak i sąsiednie dyskoteki, cały czas cieszą się olbrzymią renomą.