Sklep on-line dla dzieci –najmłodsi też surfują

W czasach rosnącej rewolucji cyfrowej coraz więcej najmłodszych zasiada przed komputerem.

Od najmłodszych lat surfują w sieci, nierzadko nie umiejąc jeszcze czytać i pisać, zwyczajnie klikając w przyciski. W TV istnieją programy dla maluchów, również jak i w radiu. Sieć nie posiada takich rozgraniczeń.

Zgłąb bardziej tę sprawę i zobacz treść (https://www.scootive.pl/hulajnoga-czesci/149-stery). Opublikowano tam pokrewne artykuły, więc na pewno znajdziesz dla siebie coś ciekawego.

Owszem, istnieją witryny przeznaczone dla najmłodszych, jednak internet praktycznie nie ma granic. Przemyślmy, jakie niebezpieczeństwa niesie niekontrolowanie dziecka w czasie aktywności w sieci.

Zabawki drewniane, jedzenie

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Wielkie centra handlowe przepełnione zabawkami tracą na popularności. Aktualnie wszystko da się kupić w Internecie. Kilkulatek przegląda sobie sieciowy sklep z zabawkami, zapracowany rodzic nie ma chęci pójść z nim do tradycyjnego domu towarowego. Parę kliknięć, kilka cyferek i zabawki dla chłopców i dziewczynek zakupione. Błyskawicznie i łatwo. No właśnie, czy to nie sprawia, że młody człowiek stanie się zakupoholikiem? Że wpadnie w wir chęci posiadania, tak łatwo otrzymując to, czego chce? Że będzie zajęty ciągle oglądaniem kolejnych i kolejnych kolorowych przedmiotów? To bardzo istotne, żeby rodzice dawkowali młodemu człowiekowi czas na takich witrynach. Lepiej będzie samemu użyć ich do wyboru dobrej rzeczy jak np.: jixin kolejka czy pies interaktywny.

Podoba Cię ten artykuł? W takim razie przeczytaj jeszcze to, tutaj także są same świetne informacje (http://jednosc.pl/pl/produkty/pellety-wielozbozowe), które na pewno Cię zaciekawią.

Dla dorosłych sklep internetowy z zabawkami to naprawdę wspaniała rzecz, dla latorośli może być to zagrożenie.

Kuchnia, zabawki z drewna

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Aby osłonić dziecko przed oglądaniem przemocy, nagości, czytaniem obraźliwych tekstów, trzeba zainstalować specjalne aplikacje monitorujące aktywność w cyberprzestrzeni i zamykające dostęp do podejrzanych witryn. Jednakże najważniejsze wyzwanie nie należy do programów, a do nas, rodzicieli. Poświęcajmy więcej czasu naszym dzieciom, a najlepiej przeglądajmy internet razem z nimi. W ten sposób połączmy przyjemność z obowiązkiem.