Sprawdź, jakie gry planszowe powinny znaleźć się w Twojej kolekcji gier!

Nie posiadasz pomysłu na długie, chłodne wieczory? Masz dość oglądania w kółko takich samych filmów oraz seriali? Zdecyduj się na wieczory z planszówkami! Okaże się, iż to wspaniała ewentualność spędzania czasu wraz z własnymi przyjaciółmi.
Gdy jesteś ignorantem w kwestii planszówek to powinieneś zacząć od tych najłatwiejszych oraz od takich, których problematyka głównie Cię interesuje.

Laserowy paintball

Autor: BraNewbs
Źródło: http://www.flickr.com
summoner wars

Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Musisz zdać sobie sprawę z tego, że w chwili obecnej rynek gier planszowych jest naprawdę rozwinięty, tym samym uda Ci się na nim znaleźć naprawdę ciekawe tytuły, jakie pochłoną Cię na niejeden wieczór. Dzisiaj przedstawimy Ci najmodniejsze i równocześnie najbardziej rozpoznawalne gry – wybór zostawimy Tobie. Najistotniejszą z nich są Przebiegłe Wielbłądy, z jednej strony bardzo rozbudowana gra, lecz wyjątkowo łatwa.

Jeśli pragniesz poznać więcej, to przeczytaj istotne informacje (https://operakameralna.pl/bilety/). Odnajdziesz je na kolejnej stronie, którą opracowaliśmy pod wskazanym linkiem.

W pierwszej chwili wyda Ci się ona nazbyt mało emocjonalna, jednak z każdą następną rozgrywką okaże się, że jest ona w istocie oszałamiająca i można się świetnie bawić grając w nią. Fanom fantasy polecamy głównie karcianą grę Summoner Wars, która ma tak wiele rozszerzeń, iż nie uda Ci się pewno nawet ich wszystkich kupić. Zaletą tej gry jest bez wątpienia krótki czas przeznaczony na rozgrywkę , a także możliwość gry w 2-4 graczy.

Ostatnią grą, która wciąż zachwyca wiele osób są Osadnicy Narodziny Imperium, lekka gra, która zdoła wciągnąć nas na długie godziny. Jeżeli nie dysponujecie sporą ilością czasu wolnego to lepiej ją odwleczcie, bowiem nie będziecie mogli się z nią rozstać.