W jakim miejscu można zjeść smażoną rybę i jakiego rodzaju miejsce warto zwiedzić będąc na Mazurach?

Wybierając się na wakacje należałoby brać pod uwagę Krainę Polskich Jezior. Są tam niesamowite krajobrazy, a i sympatycy jachtów znajdą coś dla siebie.
Mazurskie jeziora są przeważnie rozrywką dla wodniaków oraz żeglarzy.

Bieszczady

Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Zdarza się, że w sezonie co poniektóre kanały są zakorkowane prawie tak bardzo, jak ulica Marszałkowska w Warszawie. W okresie urlopowym Mazury oblegane są bardzo i konkurują z naszym Bałtykiem i Tatrami. W czasie lata spokojne uliczki mazurskich miast zmieniają się w pełne życia bulwary. Po świeżo usmażoną rybę, ustawiają się długie kolejki. Odpoczynek znajdą tutaj również osoby, które pragną wyciszenia z dala od zgiełku miast. Każdy turysta, który preferuje spokojny odpoczynek i lubi kontakt z naturą, na Mazurach będzie czuł się wspaniale. Po wypoczynku warto jest jednak nieco pozwiedzać, ponieważ Mazury nęcą wieloma ciekawymi miejscami.
zabawa

Autor: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Nie można zapominać o odwiedzeniu Mikołajek.

Czy komentarze z witryny (https://www.mikolaje.pl/indywidualny/) były na tyle inspirujące, że masz ochotę zostawić swój? Namawiamy Cię gorąco. Będzie to dla nas wielka pomoc.

Jest to niezwykle popularne mazurskie miasteczko, o czym można by dowiedzieć się w szczycie sezonu. Miasto w tym czasie wypełnia się miłośnikami turystyki i rozbrzmiewa gwarem festiwali i różnorodnych spotkań. Jest to małe miasteczko, jednak w sezonie turystycznym przekształca się w ogromne rekreacyjne centrum. Łatwo wynająć można komfortowy motel, wyjść do baru i zakupić wiele pamiątek w budce z pamiątkami. W wielu sklepikach oferowana jest także biżuteria z bursztynem. W czasie urlopowym ma miejsce w Mikołajkach dużo zabaw. Mikołajki są położone nad dwoma jeziorami rynnowymi: Mikołajskim oraz Tałty.

W blisko położonej wiosce jest okazja wypożyczenia sprzętu wodnego. Wzdłuż brzegu Mikołajskiego jeziora koło portu jachtowego, można pochodzić piękną promenadą, przy której działają budki z lodami i smażalnie ryb.