Wczasy nad polskim morzem 2014

Możemy więc już teraz zacząć organizować urlop. „Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda” – jednak jeżeli nie lubimy jeździć „w ciemno”, przeznaczmy trochę czasu na wyszukanie noclegu.
Miastem, w którym dobrze spędzą wypoczynek, i rodziny z dziećmi i łaknący zabawy single jest Kołobrzeg. To przepiękne, czyste, z każdą chwilą rozwijające się miasto, z historią, portem i latarnią.

Plaża we Władysławowie

Autor: MatthiasHaas67
Źródło: http://www.flickr.com/

Należy jedynie zastanowić się, w której z dzielnic chcemy zamieszkać – spokojniejszej czy bardziej rozrywkowej. Kołobrzeg (Dowiedz się więcej o tej urokliwej miejscowości) to świetne miejsce na spacery i zwiedzanie, więc w sytuacji gdy pogoda pozostawia wiele do życzenia – miasto gwarantuje nam wiele atrakcji. Trudno też sobie wyobrazić wakacje nad Bałtykiem bez świeżej, smażonej lub wędzonej rybki, która tylko tutaj smakuje niepowtarzalnie.
Gdy wybierzemy się bardziej na. trafimy do Władysławowa, które zaprasza gości swymi szerokimi i zadbanymi plażami – w tym miejscu również nie będziemy się nudzić. Z Domu Rybaka gdy dobra pogoda nam to umożliwi ujrzymy cały półwysep, port oraz latarnię morską w Rozewiu…

Nie ma co zwlekać, takie niesamowite okazje należy prędko wykorzystać, więc nie czekaj i zwyczajnie sprawdź kompletną ofertę (https://www.ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/cityinfo.php).

To również świetna baza wypadowa, do ciekawych wycieczek po tym regionie Polski. Nasi mali towarzysze podróży będą oczarowani wyprawą na Hel, gdzie dane im będzie ujrzeć psoty fok w fokarium, a Muzeum Obrony Wybrzeża będzie miłą niespodzianką dla miłośników historii – tych mniejszych i tych starszych.

Kołobrzeg, plaża

Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu

Namawiamy więc aby już teraz zainicjować poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Chcąc sobie pomóc, wskazane jest wpisać w sieci hasło: noclegi we Władysławowie (marzysz o pięknych wakacjach? – www>>), a zobaczymy długą listę ofert, z której z całą pewnością wybierzemy odpowiednią.
Moda i bezproblemowa dostępność wyjazdów zagranicznych sprawiły, że sporo osób zaniechało plany o wypoczynku spędzonym na polskich plażach. A przecież wczasy nad polskim morzem to nie tylko plaże, ale też klimat, który bardzo dobrze wpływa na nasz organizm.