Wczasy nad polskim morzem 2014

Możemy więc już teraz zacząć organizować urlop. „Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda” – jednak jeżeli nie lubimy jeździć „w ciemno”, przeznaczmy trochę czasu na wyszukanie noclegu.
Miastem, w którym dobrze spędzą wypoczynek, i rodziny z dziećmi i łaknący zabawy single jest Kołobrzeg. To przepiękne, czyste, z każdą chwilą rozwijające się miasto, z historią, portem i latarnią.

Plaża we Władysławowie

Autor: MatthiasHaas67
Źródło: http://www.flickr.com/

Należy jedynie zastanowić się, w której z dzielnic chcemy zamieszkać – spokojniejszej czy bardziej rozrywkowej. Kołobrzeg (Dowiedz się więcej o tej urokliwej miejscowości) to świetne miejsce na spacery i zwiedzanie, więc w sytuacji gdy pogoda pozostawia wiele do życzenia – miasto gwarantuje nam wiele atrakcji. Trudno też sobie wyobrazić wakacje – konferencje w górach nad Bałtykiem bez świeżej, smażonej lub wędzonej rybki, która tylko tutaj smakuje niepowtarzalnie.
Gdy wybierzemy się bardziej na. trafimy do Władysławowa, które zaprasza gości swymi szerokimi i zadbanymi plażami – w tym miejscu również nie będziemy się nudzić. Z Domu Rybaka gdy dobra pogoda nam to umożliwi ujrzymy cały półwysep, port oraz latarnię morską w Rozewiu…

Nie ma co zwlekać, takie niesamowite okazje należy prędko wykorzystać, więc nie czekaj i zwyczajnie sprawdź kompletną ofertę (https://www.ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/cityinfo.php).

To również świetna baza wypadowa, do ciekawych wycieczek po tym regionie Polski. Nasi mali towarzysze podróży będą oczarowani wyprawą na Hel, gdzie dane im będzie ujrzeć psoty fok w fokarium, a Muzeum Obrony Wybrzeża będzie miłą niespodzianką dla miłośników historii – tych mniejszych i tych starszych.

Kołobrzeg, plaża

Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu

Namawiamy więc aby już teraz zainicjować poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Chcąc sobie pomóc, wskazane jest wpisać w sieci hasło: noclegi we Władysławowie (marzysz o pięknych wakacjach? – www>>), a zobaczymy długą listę ofert, z której z całą pewnością wybierzemy odpowiednią.
Moda i bezproblemowa dostępność wyjazdów zagranicznych sprawiły, że sporo osób zaniechało plany o wypoczynku spędzonym na polskich plażach. A przecież wczasy nad polskim morzem to nie tylko plaże, ale też klimat, który bardzo dobrze wpływa na nasz organizm.