Z maluchem w góry, zatem o czym pamiętać, by nasz rodzinny wyjazd był udany

Kiedy rodzi się dziecko, musimy z wielu rzeczy zrezygnować. Ale z pewnością nie są to wypady wakacyjne, ponieważ nawet z maluszkiem można cieszyć się cudownym urlopem, trzeba tylko orientować się, w jaki sposób się przygotować, a wypad będzie idealny.

Wielu rodziców

buty trekingowe

Źródło: pixabay.com

wybiera góry – jeśli ty także planujesz taki kierunek, przyda ci się kilka rad, dzięki którym niczego nie zapomnisz.Jeżdżąc samemu pierwsze o czym myślałeś przed wyjazdem to wygodne buty górskie (sprawdź )i płaszcz przeciwdeszczowy, gdyż pogoda w górach może się bardzo nagle zmienić. Teraz trzeba znacznie więcej zachodu, jedzie z tobą bowiem malutki człowiek, o jakiego należy się odpowiednio zatroszczyć. Konieczne są wobec tego ubranka – ciepłe, polarowe bluzy, komfortowe buciki, jeżeli maluch już zaczyna chodzić, czapeczka, szalik i oczywiście kocyk, którym przykryjemy szkraba, gdy uśnie w wózku.

Czy zainteresował Cię wpis? Tak? To wyrywamy się z newsem, że przygotowaliśmy dla Ciebie darmowe wejście (https://www.stojo.pl/kubek-stojo-pocket/) do kolejnych opisów pod poniższym linkiem.

Wózek bowiem również niewątpliwie nam się przyda, a idealnie jest wybrać z oferty, którą przedstawiają nam turystyczne wózki dziecięce, warto sprawdzić: oferta turystycznych wózków dziecięcych. Jest dużo szlaków, w które taki wózek można wziąć, na przykład Dolina Kościeliska. Będziemy pokazywać pociesze piękne widoki i wspaniały świat, a kiedy się zmęczy zwiedzaniem, miło sobie zaśnie.

Zaabsorbował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to zobacz jeszcze ten świetny artykuł (http://www.kieta.pl/kategoria-produktu/rowery/). Przekonaj się, to też okaże się dla Ciebie godne uwagi.

Odpowiedni wózek w góry będzie miał większe, pompowane koła, jakie umożliwią przedrzeć się przez kamienie nie telepiąc nim. Wózek musi mieć też mocne pasy, lecz zawsze dobrze, aby jeden z rodziców zabezpieczał malucha,

dziecko

Autor: Michael Papantonakis
Źródło: http://www.flickr.com

kiedy na przykład zjeżdżamy ze stromej ścieżki.

Poza tym istotna jest apteczka, w której będą znajdować się plastry, preparaty na odkażanie ran, jak również syrop na gardło oraz krople do nosa. Będzie konieczne także coś na komary i na biegunkę, a także na boleści dziąseł, jeśli nasza pociecha właśnie ząbkuje. Należy też mieć na uwadze jedzenie dla malucha, więc warto zabrać ze sobą ręczny blender, aby również podczas wyjazdu móc zrobić ulubioną zupkę dziecka. Sprzęt nie zajmuje wiele miejsca, a jak upraszcza życie. Ty wiesz doskonale, co jeszcze może być ci niezbędne. Weź ulubioną poduszkę czy maskotkę swojego malucha, smoczek, aby uspokoić dziecko w czasie nie zawsze komfortowej jazdy oraz smakołyki, najlepiej te zdrowe. Wyjazd na pewno będzie udany, nie bój się niczego.